+31 (0) 35 53 93 977
+31 (0) 35 53 93 977
Job Alert!
Kom jij ons team versterken?
Home Nieuws Job Alert! Kom jij ons team versterken?

Job Alert! Kom jij ons team versterken?

Toegevoegd op: 02-11-2021

Wij zijn bij ATM op zoek naar versterking. Wij willen onze klanten altijd het beste bieden. De beste content in de nieuwsbrief, de mooiste foto’s op Instagram, en niet te vergeten de beste afstelling voor jouw wagen. Wat dan natuurlijk niet mag ontbreken is een gastvrouw/-heer die onze klanten verwelkomd en van een goede kop koffie voorziet.

Wij zijn dus op zoek naar iemand die in ons team past en die iets extra’s te bieden heeft. Ben jij de leuke, spontane en representatieve dame of heer die wij zoeken? Heb jij feeling met de automotive en ben jij een natuurtalent in de hospitality? Laat ons dan weten hoe jij ATM naar een nog hoger niveau kan tillen.

We verwachten in ieder geval van jou dat je:

Een spontane en representatieve uitstraling hebt.
Een natuurtalent bent op het gebied van hospitality.
Beschikbaar bent van dinsdag t/m zaterdag.

Wat bieden wij:

Goede arbeidsvoorwaarden.
Een jonge, dynamische werkomgeving.
De meest bijzondere auto’s en klanten!

Ben jij degene die wij zoeken? Overtuig ons! Bel naar 030-2373070 en vraag naar Dion of stuur een mail naar [email protected]

Job Alert! Kom jij ons team versterken?